PlayStation 5 Sahiplerinin Oynayabileceği En İyi Online Spor Oyunlarını Söylüyoruz

PlayStation 5 sahiplerinin yüzü gülmeye devam ediyor. Sayısız oyunun arasında tercih edebileceğiniz en iyi online spor oyunlarını sıralıyoruz;

Kaynak: https://gamerant.com/best-multiplayer…

7. Madden NFL 23

Amerikan futbolu denince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Madden NFL serisinin bu yeni oyunu, PlayStation 5 üzerinde oldukça güçlü bir görsellik ve oynanış dinamiğine sahip.

6. AEW: Fight Forever

Amerikan Güreşi sporuna bir diğer alternatif olan AEW: Fight Forever, heyecan dolu oyun içerikleri ve ilgi çekici mekanikleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle WWE serisindeki oyunlardan farklı bir yola girmek isteyenler için ilk tercih olacaktır.

5. Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, gerçekçilik ve simülasyon yarış oyunu kapsamında tercih edilebilecek en iyi oyunlardan birisi. PlayStation 5 sisteminin gücünü kullanarak ön plana çıkan bu yapım, oyunculara heyecan dolu yarışlar sunuyor.

4. PGA TOUR 2K23

Golf oyunları genelde sıkıcı olabiliyor ancak PGA TOUR 2K23, oldukça eğlenceli bir yapıya sahip. Tiger Woods dahil olmak üzere neredeyse tüm golfçüler ile oynayabilme şansınız var.

3. MLB The Show 23

Beyzbol hayranı olmayanların bile mutlaka denemek isteyeceği MLB The Show 23, PlayStation 5’in en görkemli spor oyunları arasında yer alıyor. Dinamik bir oyun olmasının yanı sıra arkadaşlarınız ile oynamaktan büyük keyif alacaksınız.

2. FIFA 23

Hazır yeni oyun çıkıyorken serinin bir önceki oyununa da göz atmak isteyebilirsiniz. Futbol oyunlarının en çok sevilen markalarından birisi olan FIFA’yı pek fazla anlatmaya gerek yok sanırsak.

1. Dirt 5

Oyunculara harika offroad yarışları sunmayı başarabilen Dirt 5, günümüzdeki en iyi ralli oyunlarından birisi. Özellikle çok oyunculu kısımlarda yarış heyecanı ve aksiyonu sürekli zirvede yer alıyor. PlayStation 5’in gücünü kullanarak karşımıza çıkardığı görselliği ise dillere destan diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx