‘Başkan’ filmi ekibi kameralar karşısında! ‘Tunceli’de sosyete yok’

Diren Polatoğulları, Necip Memili, Büşra Pekin, Nursel Köse ve Şerif Sezer’in rol aldığı Başkan filminin basın toplantısı, 26 Aralık’ta Wyndham Grand İstanbul’da gerçekleşti.

“OVACIK’TA KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİK”

Necip Memili, “Film iki belediye başkanının seçim sürecini anlatıyor. İki ailenin başından geçenlerin halka yansımasını göreceğiz. Bir ay Ovacık’ta keyifli vakit geçirdik” şeklinde konuştu.

“FİLMDEKİ SOSYETİK TEK KADIN”

Yapımda diğer başkan adayının (Diren Polatoğulları) eşini oynayan Nusel Köse, “Canlandırdığım karakter oradaki sosyetik tek kadın. Eşini çok destekleyen Hacer’i oynuyorum. Altın dişleri olan birini canlandırdım” ifadelerini kullandı.

“SİYASET YAPMADAN SİYASET ANLATTIK”

Ulaş Bahadır, senaryosunu yazdığı ve yönettiği film hakkında, “Nursel Köse’ye cevap vereyim önce. Tunceli’de sosyete yok. Tekrar tekrar izlenecek bir film. Yeşilçam filmleri nasıl 50 yıl sonra seyrediliyorsa bu yapım da öyle olacak. Siyaset yapmadan siyaset anlattık. Yazar olarak kendimi tebrik ederim. Hayranlıkla izlediğim oyuncularla çalıştım” şeklinde konuştu.

“ÇOK SİNEMA FİLMİM YOK”

5 Ocak’ta vizyona girecek film için usta sanatçı Şerif Sezer, “Çok fazla sinema filmim yok, oynamıyorum. Çok kabul etmiyorum. Bir şeyi kabul ettiysem sevmişimdir ve oynamışımdır” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx