Aslıhan Gürbüz’e İsmail Hacıoğlu sorusu!

İlk evliliğini 2010 yılında Vildan Atasever ile yapan İsmail Hacıoğlu, 2015’te boşanmış, 2016’da dans eğitmeni Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Yemin adında bir kızı olan çift, Temmuz 2020’de ihanet iddiasıyla boşanmıştı. Hacıoğlu, ‘Çocuk’ dizindeki rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlasa da ilişkileri kısa sürmüştü.

AŞKLARI ÇEŞME’DE BELGELENDİ

Gürbüz ile Hacıoğlu, Karadeniz tatilleri sırasında beraber görülmüştü. Bunun üzerine ikili hakkında ‘aşk’ haberleri çıkmıştı. 37 yaşındaki oyuncu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ilk kez Çeşme’de objektiflere yansımıştı.

Zaman zaman birlikte verdikleri romantik pozları sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sunan Gürbüz ile Hacıoğlu, geçtiğimiz mayıs ayında Caddebostan’daki bir balıkçı çıkışında el ele görüntülenmişti. İkili, “Her şey yolunda. Biz takılıyoruz, güzel her şey ya” açıklamasında bulunmuştu.

BEKLENMEDİK HAMLE

Ancak bu açıklamalarına rağmen ünlü çiftten beklenmedik bir hamle gelmişti. İkili, temmuz ayında sosyal medyadan birbirini takip etmeyi bırakmış ve birbirleriyle çekilen fotoğraflarını silmişti.

“KONUŞMAYACAĞIM”

Aslıhan Gürbüz, dünyaca ünlü yazar Dario Fo’nun yazmış olduğu ‘Yalnız Kadın’ adlı tiyatro oyunun prömiyerine katıldı.

Muhabirler, oyunun ardından Gürbüz ile konuşmak isteyerek, “İsmail Bey ile ilişkiniz sonlandı ama hemen ardından İsmail Bey yeni bir aşka yelken açtı. Neler söylemek istersiniz?” diye sordu.

Bu soru üzerine gazetecilere bakış atan ünlü isim, “Konuşmayacağım” diyerek uzaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx