Türkiye seçimi değil Hilal Kaplan’ın yeni eşini konuşuyor

Sabah yazarı Hilal Kaplan geçtiğimiz yıl Ağustos ayında akademisyen Süheyb Öğüt ile tek celsede boşanmıştı.

Geçen hafta Çekmeköy’deki villasında aile arasında gerçekleşen törenle Hilal Kaplan, yazar Tevfik Emre Sarı ile hayatını birleştirdi.

Hakkında FETÖ iddiaları olan Sarı, sosyal medyada ve Milat Gazetesi’nde Emre Safa mahlasını kullanıyordu. Tevfik Emre Sarı’nın avukatı her ne kadar FETÖ iddialarını reddetse de evlilik fotoğrafları gündeme oturdu.

Kaplan’ın eski eşi Öğüt ile yeni eşi Sarı’nın bir arada olduğu fotoğraf:

Anadolu 51. Asliye Ceza Mahkemesi’nde eski eşi Süheyb Öğüt ile birlikte müşteki olarak bir davaya katılan Hilal Kaplan’ın soyadının Sarı olarak değiştiği görüldü.

Tevfik Emre Sarı ise geçen Eylül ayında boşandı.

Kaplan ile Sarı’nın evlilik fotoğrafı:

Yasa gereği 300 gün olmadan kişilerin tekrar evlenmesi yasak. Ancak Hilal Kaplan ve Tevfik Emre Sarı’nın bu yasayı çiğnediği görüldü.

TWITTER’DA ORTALIK KARIŞTI

Sosyal medyada Tevfik Emre Sarı’nın eski eşi olduğunu iddia eden Asuman Karaca isimli bir kadın, Eylül ayında boşandıklarını yazdı.

Boşanma sürecinde AKP’li Mücahit Birinci’ye mesaj attığını belirten karaca, boşanma sürecinin Birinci sayesinde öne çekildiğini ifade etti. Tevfik Emre Sarı’dan bir çocuğu olduğunu söyleyen Karaca, daha önce aldatıldığını da yazdı.

İşte o tweetler:

KAPLAN’DAN YENİ EŞİN ESKİ EŞİNE MESAJ

Sabah yazarı Kaplan ise söz konusu iddialar üzerine Tevfik Emre Sarı’nın eski eşi olduğu belirtilen Asuman Karaca’ya “Sizi Allah’a havale ediyorum” mesajı attı.

İşte o mesaj:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*