Terazi Burcunun Sinirlendiği An Koşarak Uzaklaşmanız Gerektiğini Gösteren 8 Özelliği

Her burç mutsuzken ya da sinirliyken farklı özellikleri nedeniyle bazı davranışlarda bulunur. Örneğin Balık burçları sinirlenince ağlarlar oysa Koç burçları saldırgan olabilirler.

Terazi burçlarının özelliklerinden yola çıkarak sinirli ya da üzgün olduklarında nasıl davrandıklarını gözlemledik. Bakalım, Terazi burçları enerjileri kötü olduğunda nasıl davranıyorlar…

1. Öncelikle bir Terazi için işler karışmaya başladıysa önce kafası karışır…

Aklının karışıklığı yüzüne yansıyacak ve anlamsız bir yüz ifadesi ile karşınızda oturacaktır. Böyle bir Terazi burcu ile karşı karşıyaysanız ne söyleseniz nafile! Sizi dinler ama yine bildiğini okur.

2. Kendi kendine konuşabilir.

Üzgün ya da sinirli bir Terazi burcu olayı kendi kendine anlatarak başlar. Bu deli gibi görünmesine neden olsa bile engel olamaz.

3. Kendi kendine gülebilir.

Olayları kendine anlatarak işin içinden çıkmaya çalışırken dışarıya kıkırdarken ya da söylenirken görünebilir. Ya da o an gerginliğini gizlemek için de kendi kendine gülebilir. Kendi kendine gülüyorsa muhtemelen çok sinirlenmiştir.

4. Karar vermek için epeyce beklemeye ihtiyaç duyar.

Zaten karar vermekte zorlanan bir burç olduğu için o an tepki vermez. Kavgayı ya da tartışmayı ertelemek isteyebilir.

5. Kafa tatiline çıkar.

Eğer hayatının mutsuz bir evresindeyse kapıyı çekip, kendini de alıp gider.

6. Dış görünüşüne takıntılı hale gelebilir.

Terazi burcu için bir depresyon sinyali ise devamlı kendisi ile ilgilenmesidir. ‘Nasıl olmuşum?’ ‘Nasıl görünüyorum?’ gibi sorularla sizi sıkıştırabilir.

7. Çevresindekilere yalan söyleyebilir.

Konuşmak istemiyorsa konuşmak istemediğini söylemek ona göre değildir. Terazi burçları ara bulucu ve diplomatik kişilerdir. Zaman zaman pembe yalanlara başvurabilirler.

8. Önemli günleri unutmaya başlar.

Akıl karışıklığı ve pasif agresif tavırlar içine atmasına ve daha çok aklının karışmasına neden olduğundan işler biraz karışabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir