Kızılcık Şerbeti’nde akıllara zarar alkollü kolonya sahnesi! Alkollü mü olur alkolsüz mü?


Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Kızılcık Şerbeti” her hafta farklı bir olayla gündeme gelmeyi başarıyor. Zorla imam nikahı kıyılma sahnesiyle büyük yankı uyandıran yapım, son bölümüyle izleyenleri hayrete düşürdü. Alkollü kolonya tartışması dikkatleri üzerine çeken dizi sosyal medyada tartışma konusu haline geldi.

Son dönemlerin en dikkat çeken yapımlarından biri olan “Kızılcık Şerbeti” alışılagelmişin dışındaki konusuyla sık sık gündeme geliyor. İki farklı kültüre sahip ailelerin hikayesine odaklanan yapımda özellikle ‘başörtü’ krizi ve ‘zorla imam nikahı kıyılma’ sahnesi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Sibel Taşçıoğlu gibi başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi son olarak “alkollü kolonya” tartışmasıyla gündem oldu.

Ev sahibinin kolonya ikramına karşı tereddütlü davranan misafirlerin ‘Kolonya alkollü mü?’ sorusu kafaları karıştırdı. Doğa’nın misafirlerin sorusuna karşılık “Kolonyalar zaten alkollü olmuyor mu?” demesi üzerine “Alkollüsü haram. Ha yüzüne sürmüşsün ha içmişsin” yanıtını alması sosyal medya kullanıcıları arasında tartışmalara sebep oldu.

Kızılcık Şerbeti alkollü kolonya sahnesi

Dizide sahneye tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları “İkisi aynı alkol mü? Bu nasıl bir sahne! Aklımızla alay ediyorlar” ve “Bu dizide her şeyin abartı bir şekilde kötü gösterilerek lanse edilmesi şaka falan mı?” şeklinde yorumlarda bulundu.

Kızılcık Şerbeti alkollü kolonya tartışmasına yorum

SİZ BU SAHNE HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*