Hogwarts Büyücülük Okulu inşa etmeye hazır mıyız?

Two Point Campus, Ağustos ayında piyasaya çıkacak ve Two Point Studios, okul inşa etme simülasyonu için biraz daha fazla bilgi paylaşmaya başladı. Two Points oyunlarını öne çıkaran en önemli etmenlerden biri de yapımlarına her aşamada koydukları eğlenceli temalar. Two Point Campus için onaylanan en yeni tema, bu zamana kadar ki en heyecan verici tema olabilir. Two Points Studios, yayınladığı fragmanda, Harry Potter hayranlarının yüreğine dokundu desek yalan olmaz.

Oyuncular dev kale duvarları, ortasında avlusu ve avludaki heykelleriyle büyücülük okullarını inşa edebilecekler. Her biri kendi mistik havasına sahip tuhaf oditoryumlar, oturma odaları ve kafeteryalar gibi iksir sanatı, büyülü düello ve geleceği görme öğrenme derslikleri de hayranlar tarafından merakla bekleniyor.

Asalarınız hazırsa büyü yapma zamanı

Harry Potter kitaplarında, Hogwarts Büyücülük Okulundaki öğrencilerin hayatları hakkında detaylı bilgi verilmese de, Two Point Campus bunu yapacak. Şöyle düşünün ev cinlerinden oluşan bir köle sınıfından tutun da, banyolar, koridorlar, kilitli dolaplar, çöp kutuları ve bakımı, hatta bu bakımları yapacak gerçek personeller oyunda yer alacak. Tabi ki de bütün bunların sorumluluğu oyuncularda olacak.