Görücü Usulü Tanıştığı Müstakbel Eşinde Etkilendiği Özellikleri Anlatan Yaşar Alptekin Tartışma Yarattı

Eski model ve oyuncu Yaşar Alptekin, 2. Sayfa programına konuk oldu. Yaşar Alptekin’in görücü usulü tanıştığı müstakbel eşiyle ilgili sözleriyse tartışma yarattı!

Eski model ve oyuncu Yaşar Alptekin’i biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Kariyerine modellikle başlayan Alptekin, daha sonra oyuncu ve dansçı kimliğiyle de ön plana çıkmıştı.

Son yıllarda muhafazakâr bir yaşam tarzı benimseyen Alptekin, “Sakıp Sabancı’nın cenazesinden çok etkilendiğini ve muhafazakâr hayatının cenazeden sonra başladığını” söylemişti.

Yaşar Alptekin, geçtiğimiz yıllarda “Tesettürlü olsun ya da olmasın sokakta sigara içen kadın ucuzdur, tesettürlü ruj süren kadınlar Süslümandır” söylemiyle tepkilerin odak noktası hâline gelmişti.

Müge ve Gülşen’in sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan Yaşar Alptekin, görücü usulü tanıştığı müstakbel eşinde etkilendiği özellikleri anlattı.

Alptekin’in “Benim için edep çok önemli. Beyler konuşurken asla konuşmaya girmedi. Misafir olduğumuz yerde hemen çay getirdi, hemen tatlı getirdi sormadan. Tesettürlü. Ben özellikle tesettürlü diye değil. O tesettürlüydü zaten.” sözleri dikkat çekti.

Alptekin’in bu sözleri hâliyle sosyal medyada tartışma yarattı.

? Ne denir ki…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir