Cüneyt Özdemir, Kılıçdaroğlu’nu Kanalına Davet Edince Oğuzhan Uğur’dan Efsane Gönderme Gecikmedi

Oğuzhan Uğur ile Gazeteci Cüneyt Özdemir arasındaki çekişme malum. Oğuzhan Uğur’un geçtiğimiz aylarda ‘Anadolu Ajansı’nın tarihinde ilk kez bir YouTube kanalıyla veri paylaşacağını’ söylemesi üzerine Cüneyt Özdemir’den kendisine iğneleyici bir cevap gelmişti. Ardından bir atışmaya dönüşen bu diyalog biraz tatlı biraz iğneleyeci devam etmişti.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mevzular Açık Mikrofon’a katılacağını öğrenen Cüneyt Özdemir, Kılıçdaroğlu’nu kanalına davet edince olanlar oldu!

14 Mayıs seçimlerinin 2. tura kalmasıyla birlikte siyasi tartışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun %50’nin altında kalması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Altılı Masa’daki liderler tartışılırken, öte yandan CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’in görevden ayrılması da büyük yankı uyandırdı.

Tüm bu tartışmaların ve gelişmelerin ardından seçimin şüphesiz en çok konuşulan ismi olan Kılıçdaroğlu’nun Mevzular Açık Mikrofon’a çıkması talepleri gelmeye başladı.

Mevzular Açık Mikrofon’un Moderatörü Oğuzhan Uğur da Kemal Kılıçdaroğlu’nu Twitter üzerinden programa davet etti.

Ardından da Kılıçdaroğlu’nun programa katılacağını söyledi Oğuzhan Uğur…

Fırsattan istifade Gazeteci Cüneyt Özdemir de vakit kaybetmedi ve Kılıçdaroğlu’nu kendi YouTube kanalına davet etti.

Oğuzhan Uğur’dan da bu talep karşısında cevap gecikmedi. Nitekim geçtiğimiz aylarda Uğur’la Özdemir arasında bir atışma yaşanmıştı.

Özdemir de ardından Kemal Kılıçdaroğlu’nu iğneleyen bir cevap verdi…

İkili arasında geçtiğimiz aylarda da bir atışma yaşanmış, Oğuzhan Uğur’un bu tweeti karşısında Cüneyt Özdemir’den iğneleyici bir cevap gelmişti.

Seçim sonuçları için “Oğuzhan bizimle de paylaşıyorlar güzel kardeşim” diyen Özdemir ile Uğur arasındaki bu atışma da epey gündem olmuştu.

Daha sonra bu atışma gitgide büyümüş, olaya Hayko Cepkin de dahil olmuştu hatta…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*