Büyük oranda yanlışsız çıkan talih testi: Kapını seç hayattaki talihini öğren!

GÜLÜMSEYEN ADAM KAPISI

Gülümse adam. Çok pozitifsin, yeterli huylusun, küçük şeylerden nasıl zevk alacağını biliyorsun. Sizinle irtibat kurmak kolaydır ve asla sıkılmayacaksınız. Bir sorun çıkarsa yahut tek başına üstesinden gelinmesi güç bir zorluk olursa, yardım istemekten korkmayın.

İŞKOLİKLERİN KAPISI

Evet, sen bir işkoliksin! Tüm dünyanız işe, mesleğe odaklanmış durumda. Bu maksattaki inatçılığın hudut tanımıyor ve yeniden de istediğini alacaksın. Ancak yalnızca düşün, buna paha mi? Daha değerli bir şeyi mi kaçırıyorsunuz?

YARATICILIKTAN GÜÇ ALANLARIN KAPISI

Yaratıcılık sizin gücünüzdür. Gereğince fazla yaratıcılığınız var. Rastgele bir garip şeyle hoşluk yapacaksın. Çok fazla sanat ve inanılmaz fikriniz var. Bazen yanılsamalar dünyanıza girme eğilimindesiniz, yalnızca oradan geri dönmeyi unutmayın.

DRAMINI SANATLA KARIŞTIRANLARIN KAPISI

Sanatla dramayı karıştırmışsınız. Tıpkı bir madalyonun iki yüzü olduğu üzere, senin de o denli. Bir yandan sevinçli, enteresan bir beşersin. Öte yandan, niyetlerinizi ve hislerinizi kendinize saklıyorsunuz. Anlaşılmayacağından korkuyorsun. Ne düşündüğünüzü paylaşmaya çalışın, beğenileceksiniz.

İSTİHTAM KAPISI

Faaliyet ve istihdam – sizi karakterize eden budur. Her gün meşgul olmalı, şayet hiçbir şeyle meşgul değilseniz, o vakit makûs bir gündür. Yani? Bu yanlışsız değil, dinlenmeyi öğren. İşe yaramazsa, bir hobi seçin, dinlenme vakti keyifli ve yararlı olacaktır.

ŞAŞIRMAYANLARIN KAPISI

Seni şaşırtmak güç. Her vakit toplanıyorsunuz, her vakit geçit törenindesiniz, öngörülemeyen rastgele bir duruma hazırsınız. Lakin birebir vakitte konutta sistemi sağlayamazsınız. Her şey yolunda ve hoş, lakin senin de dinlenmen gerektiğini unutma. Rahatlayın, kendinize “hayatta ne istiyorum?” diye düşünmek için bir gün verin.

HEP VERENLERİN KAPISI

Geri veren kişi sensin. Arkadaşlarınız ve aileniz evvel gelir. Onlara ne olursa olsun, her vakit orada olacaksın, takviye ol, kurtarmaya gel. “Vermeyi” bilen kişi güzeldir, lakin “almayı” da öğrenir.

PARADOKSLARIN KAPISI

Sen bir paradokssun. Parlak, müspet bir insan, bir şeyden mutlu olmadığınızı söyleyemezsiniz. Aslında, özgüveninizin çok düşük olduğu ortaya çıktı.

TAMİRCİ KAPISI

Tamirci. Kendi ellerinizle bir şeyler yapmayı seviyor ve biliyorsunuz, armağan vermeyi seviyorsunuz. Diğerlerini boş yere şad etmek için mi? Evet, kolaylıkla. Fakat kendinizi şımartmanız gerektiğini de unutmayın, bu da değerli, bunu hak ediyorsunuz.

DENGE KAPISI

Sen çok istikrarlı bir beşersin. Bir adım atmadan evvel yüzlerce kere düşünür, durumu tahlil eder, tüm artıları ve eksileri tartar ve lakin o vakit yanlışsız kararı verirsiniz. Akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza sizi neyin rahatsız ettiğini söylemekten hoşlanmıyorsunuz, sizce bu gerekli bir bilgi değil. Fakat komşunuza güvenebileceğiniz gerçeğinde yanlış bir şey yok, ona sizi endişelendiren şeyi söyleyin.


Sosyal medyada viral oldu: Bu optik illüzyon manzarasında kaç daire görüyorsun? Beyin yakan soru…


Yıldız Tilbe dillendirdi! O Ses Türkiye’den makus haber…


Nejat İşler’den uçan yumruk! Kız arkadaşına yapılana kızdı ortalığı birbirine kattı

Related Posts

Sony duyurdu: ‘Karate Kid’ serisi geri dönüyor

“Karate Kid” serisi yeni bir sinema ile beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Yeni sinemanın “Orijinal sinemanın dönüşü” sözüyle 7 Haziran 2024’te …

Leonardo DiCaprio’dan Timothee Chalamet’ye meslek tavsiyesi: Üstün kahraman sinemalarında oynama

“Dune”, “Beni İsminle Çağır” ve “Ladybird” üzere üretimlerle tanınan oyuncu Timothee Chalamet, genç yaşta ünlü olmanın kendi hayatı üzerindeki …

Esra Erol ev hallerini yayınladı! Aile saadeti sosyal medyada düşman çatlattı

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü isimler arasında yer alan ekranların sevilen sunucusu Esra Erol’un son paylaşımı sosyal …

4. Milletlerarası Gastro Afyon Turizm ve Lezzet Şenliği 7 Ekim’de başlayacak

Belediye’den yapılan yazılı açıklamaya nazaran, 7-9 Ekim tarihlerinde Afyonkarahisar Motor Sporları ve Şenlik Merkezi’nde, Afyonkarahisar …

‘Bücür Cadı’nın yıldızı Merve Erdoğan kızına kavuştu!

1991 yılında Niğde’de dünyaya gelen Merve Erdoğan, 1999’da yayın hayatına başlayan ‘Bücür Cadı’ dizisinde hayat verdiği ‘Zeliş’ karakteriyle …

Sinema salonlarında bu hafta

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli 8 sinema vizyona girecek. Han Jae-rim’in yönettiği aksiyon sineması, tecrübeli komiser In-ho’nun, Hawaii …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.